flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
02
quantity
Product details
Category
  • 【Connected to 2 devices simultaneously】Bluetooth headset earpiece for handyConnected to 2 devices simultaneously, listening to music and answering calls. Built-in dynamic 10mm speaker that converts sound quality into stereo and provides high resolution speech.
UPC 775494925855
Color black-gold frame
Brand Name Micool
Model Name DY20PLUS
Style Name Classic
Unit Count 1.0 Count
Manufacturer MICOOL
Model Number DY20PLUS
BuiltIn Media Cable, User Manual, headset
Noise Control Active Noise Cancellation
Control Method Voice
Earpiece Shape In Ear
Headphone Jack No Jack
Bluetooth Range 50 Meters
Frequency Range 20 Hz - 20,000 Hz